Leczenie sportowców, urazy sportowe i choroby zwyrodnieniowej stawów.

Nazywam się
Michał Głuszek

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie pracuję w Szpitalu im. T. Marciniaka we Wrocławiu w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej, gdzie odbywam szkolenie specjalizacyjne. Jako lekarz pracowałem przez okres 12-miesięcy w Niemczech w Klinikum Oberlausitzer Bergland w Zittau oraz przez 6 miesięcy w Klinikum Goerlitz.

Od marca 2018 posiadam prawo do wykonywania zawodu lekarza na terenie Niemiec.

Stale poszerzam swoją wiedzę i podnosi umiejętności poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach (krajowych i zagranicznych) z zakresu leczenia urazów narządu ruchu i jego następstw.

Oprócz chorób narządu ruchu specjalizuję się w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, w tym w zakresie iniekcji toksyny botulinowej, wypełnień kwasem hialuronowym i leczenia osoczem bogatopłytkowym.

Równolegle do ortopedii rozwijałem się w zakresie medycyny estetycznej, szkoląc się w zakresie iniekcji toksyny botulinowej, wypełnień kwasem hialuronowym i leczenia osoczem bogatopłytkowym. Pracuję w gabinecie medycyny estetycznej współpracując z wiodącymi specjalistami w branży.

Potrzebujesz pomocy, porady?

Skontaktuj się! Napisz do mnie!

Podejmuję pojedynczą próbę skontaktowania się z Tobą z zastrzeżonego numeru, zwykle w ciągu 24 godzin od Twojej prośby.


    Szybki dostęp do ważnych informacji dla Ciebie!